For wholesale purchases, add a product for a price quote.

LUX PLASTIK

1989'dan bu yana...

Lux Plastik 30 senedir farklı tasarımlı ürünler dizayn etmekte ve bu ürünleri yüksek kalite ile üretmekte olup, Brezilya’dan İsveç’e, Rusya’dan Güney Afrika’ya, İspanya’dan Kuveyt’e 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

20.000m2 kapalı alanda ileri teknoloji ve birinci sınıf hammadde ile üretim yapmakta olan, tamamı müşteri ve piyasa beklentileri doğrultusunda kaliteyi, en ekonomik fiyat, en kısa sürede ve en iyi hizmet ile müşterilerine sunmak hedefi ile üretim yapmaktadır.

Lux Plastik olarak SAP ERP ve CRM sistemlerini kullanmaktayız.

Firmamız Brüksel merkezli dış ticaret birliği (FTA) tarafından başlatılmış özel bir belge olan BSCI (Business Social Compliance Initiative) belgesine haizdir. Bunun yanında, dünya standartları olarak kabul edilen ISO 9001 kalite güvencesi, ISO-14001 ve ISO-18001 kalite belgelerine sahiptir. Ayrıca, İngiltere’nin saygın NVA Quality Certificate Services Co. Limited tarafından verilen C€ General Products Safety belgesine ve TÜV Rheinland, Intertek, SGS, Bureau Veritas gibi dünyaca saygın kuruluşlardan alınmış olan test ve kalite raporları da bulunmaktadır.

Üretimimizin tamamı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın 14.12.2011 tarih ve G34-5022 sayılı izni ile gerçekleştirilmektedir.

Lux Plastik olarak vizyonumuz bugün olduğu gibi gelecekte de, ürün çeşitliliğimizi ve portföyümüzü genişleterek, pratik ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmak olacaktır.